Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

W piątek, 26 czerwca 2026 roku, w naszej świątyni odbyły się Msze Święte dziękczynne z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego 2025/2026.

O godz. 8.00 we Mszy Świętej uczestniczyła społeczność II Liceum Ogólnokształcącego. Eucharystii przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. Paweł Chyliński, katecheta.

O godz. 9.00 na wspólnej modlitwie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 8. Mszy Świętej przewodniczył ks. Andrzej Niemiec, katecheta w SP2, natomiast homilię wygłosił ks. Jacek Bram, katecheta w SP8. Eucharystię koncelebrowali także ks. Kamil Jaworski (SP2) oraz ks. Piotr Prach (SP8).

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego przypadło w dniu wspomnienia św. Zygmunta Gorazdowskiego, patrona miasta Sanoka. Była to piękna okazja, aby zawierzyć Bogu miniony rok nauki, wychowania i pracy oraz prosić o opiekę naszego Świętego Patrona na czas wakacyjnego odpoczynku.

 


Galeria zdjęć

Msze święte na zakończenie roku szkolnego, 26.06.2026 r., fot. Zbigniew Krystyński

26 czerwca 2026|