W czwartek, 18 czerwca, ministranci z naszej parafii wraz z ministrantami z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku (Posada) spotkali się na wspólnym ognisku, które odbyło się w ogrodzie przy plebanii na Posadzie. Była to radosne zwieńczenie kolejnego roku formacyjnego i okazja do integracji obu wspólnot ministranckich.
Podczas spotkania nie zabrakło dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Ministranci chętnie spędzili czas na wspólnej grze w piłkę. Nie zabrakło wspólnych zabaw i rozmów przy ognisku.
Nad przebiegiem spotkania czuwali opiekunowie Liturgicznej Służby Ołtarza obu parafii: ks. Kamil Jaworski oraz ks. Dominik Długosz.
Serdecznie dziękujemy ks. Dominikowi za gościnność, przygotowanie miejsca oraz organizację spotkania. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do rodziców ministrantów za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie tego wydarzenia.
Galeria zdjęć
Ognisko ministrantów z Fary i Posady, 18.06.2026 r., fot. Katarzyna Nycz














