W czwartek 21 maja 2026 roku w sanockiej Farze odbyła się uroczysta Msza Święta, w czasie której młodzież z naszej parafii oraz parafii Sanok-Olchowce przyjęła sakrament bierzmowania. Sakramentu udzielił Arcybiskup Adam Szal.
Bierzmowanej młodzieży życzymy odwagi, mądrości i światła Ducha Świętego na każdy dzień.
Galeria zdjęć
Bierzmowanie, 21.05.2026 r., fot. Zbigniew Krystyński


































