XI Niedziela zwykła – 16.06.2024 r.

  1. Dziś nabożeństwo ku czci św. Rity, a nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
  2. W liturgii: poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, piątek – św. Alojzego Gonzagi.
  3. W czwartek od godz. 17.30 będziemy spowiadać przed zakończeniem roku szkolnego.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze św.: godz. 8.00 – II LO, godz. 9.00 – SP 2 i SP 8. Zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców.
  5. Za tydzień dzień skupienia dla grup parafialnych – rozpoczęcie o godz. 15.00: koronka do miłosierdzia Bożego, konferencja i Msza św. o godz. 16.00. Zapraszamy.
  6. W dniach 4-15 lipca z Leska po raz kolejny wyruszą pielgrzymi przed Obraz Jasnogórskiej Maryi. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania czyli towarzyszenia pielgrzymom przez diecezjalne radio Fara i stronę internetową oraz codzienne uczestnictwo we Mszy św., różaniec i przeżywanie każdego dnia z konkretną intencją wynagradzającą, pokutną czy błagalną. Konkretne intencje możemy wypisać na karteczkach, które są wyłożone na ołtarzu Matki Bożej; przekażemy je pielgrzymom z prośbą o modlitwę. Można je wrzucić do wystawionej skrzynki, wspomóc organizację pielgrzymki jałmużną.
  7. 14 lipca odbędzie się pielgrzymka słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę. Organizowany jest wyjazd spod Areny o godz. 4.00. Koszt 120 zł. Informacje szczegółowe w gablocie.
  8. Za tydzień Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych z Krosna będzie prosić o wsparcie dla pomocy rodzinom i dzieciom, które walczą z nowotworami. Za każdy dar gorąco ofiarodawcom dziękują.
16 czerwca 2024|