VI Niedziela Wielkanocna – 5.05.2024 r.

  1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).
  2. Dzisiaj o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo majowe. Trwa miesiąc maj – zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 17.30.
  3. Jutro o godz. 19.00 „Spotkanie ze Słowem Bożym” – rozważanie Ewangelii według św. Marka, a środę po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski – dzień imienin bpa Stanisława Jamrozka (osobę solenizanta otoczmy w tym dniu modlitwą).
  5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; w naszej archidiecezji w następną niedzielę święcenia diakonów. W naszej parafii dzień I Komunii św. na sumie i podczas Mszy św. o godz. 13.00 (uwaga: zmiana godziny, intencja z tej godziny będzie odprawiona o godz. 9.30). W sobotę od godz. 9.00 do 10.30 spowiedź św. dla dzieci i ich rodzin.
  7. Zapraszamy serdecznie wszystkich na koncert „Rozpaleni Duchem”, który odbędzie się 19 maja o godz. 18.00 na Rynku naszego miasta.
  8. Polecamy prasę katolicką i zachęcamy do jej lektury. W ”Niedzieli” i „Gościu Niedzielnym” wiele pięknych artykułów o tematyce maryjnej.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Elżbietę Niedzielską i Czesławę Łuczycką. Wieczne odpoczywanie ….
6 maja 2024|