III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Jutro o godz. 19.00 „Spotkanie ze Słowem Bożym” – rozważanie Ewangelii według św. Marka, a w środę po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
  3. W środę początek triduum przed bierzmowaniem. Młodzież wraz z rodzicami przychodzi w środę na godz. 17.40, a w czwartek i piątek na godz. 18.00. Po Mszy św. próby. Spowiedź św. przed bierzmowaniem w piątek o godz. 16.00.
  4. Od najbliższego piątku w naszej parafii chcemy, aby działała, obok już istniejącej młodszej, starsza grupa Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy młodzież kl. VI, VII i VIII. Początek spotkania o godz. 18.00.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do św. Rity.
  6. 18 kwietnia (czwartek) „Wspólnota Miłości Krzyża” zaprasza szczególnie rodziców, opiekunów osób niepełnosprawnych oraz samych chorych i niepełnosprawnych na uwielbienie po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele oo. Franciszkanów.
  7.  Urząd Miasta w Sanoku informuje, że dotychczasowa siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1, która mieściła się w budynku Klubu „Górnika” przy ul. Grzegorza z Sanoka 2, została przeniesiona do budynku „Karpacka” przy ul. Jagiellońskiej 29. Za utrudnienia przepraszamy.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Andrzeja Pankiewicza, Krzysztofa Tobiasza z Płowiec i Katarzynę Surówkę z Płowiec. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
15 kwietnia 2024|