V Niedziela zwykła – 4.02.2024 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00.
  2. W liturgii: poniedziałek – św. Agaty (błogosławieństwo chleba, wody i soli na Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00), wtorek – św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników japońskich, sobota – św. Scholastyki.
  3. W środę spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. W następną niedzielę (we wspomnienie Matki Bożej z  Lourdes) będziemy przeżywać XXXII Światowy Dzień Chorego; to okazja do modlitwy za chorych i okazania im chrześcijańskiej miłości. Hasłem tegorocznego Dnia są słowa: „Nie jest dobrze, by człowiek był sam”. (Rdz 2, 18). Leczyć chorego poprzez leczenie relacji. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30 (będzie możliwość spowiedzi św.) i krótkie nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem połączone z obrzędem namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy i prosimy, by umożliwić naszym chorym parafianom przybycie do świątyni.
  5. W przyszłą niedzielę, w Dniu Chorych, po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz Olusia Wojciechowskiego, wnuka naszych parafian, który urodził się z wrodzoną łamliwością kości. Zebrane datki zostaną przekazane na jego leczenie rehabilitację. Prosimy o wsparcie w jego walce z tą ciężką i nieuleczalną chorobą.
  6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisława Szczepana w Stróżach Małych, Wiesława Makarewicza i Mariana Jasika. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
3 lutego 2024|