II Niedziela zwykła – 14.01.2024 r.

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby parafii.
 2. W liturgii: środa – św. Antoniego, opata, piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, za jego wstawiennictwem módlmy się w intencji naszej archidiecezji.
 3. W poniedziałek (15 stycznia) Msza św. o godz. 18.00 dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII i ich rodziców. Po niej spotkanie formacyjne.
 4. W środę po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
 5. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 6. Rozpoczynamy spotkania wspólnoty formacyjno-modlitewnej, której głównym celem będzie nauka modlitwy uwielbienia. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę po Mszy św. w salce parafialnej. Na spotkania zapraszamy młodzież i dorosłych.
 7. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
 8. W najbliższą niedzielę o godz. 12.30 Msza św., a po niej nabożeństw do św. Rity, patronki spraw trudnych i po ludzku sądząc beznadziejnych. Prosimy o składanie karteczek z intencjami.
 9. Zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się w naszym kościele w dniu 21.01.2024r. (niedziela) o godz. 19.00. W koncercie wystąpią: Zespół Dziecięcy „SOULIKI”, Zespół Wokalny „SOUL” i Chór „SONORES” pod dyrekcją Pani Moniki Brewczak.
 10. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, godną postawę, wspólną modlitwę, serdeczne rozmowy i gościnność. Przeżywamy z Wami Wasze smutki i strapienia, cieszymy się z sukcesów. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Odwdzięczać się będziemy modlitwą za parafian i dalszą ofiarną służbą. Bóg zapłać!
 11. Pan Burmistrz Tomasz Matuszewski zaprasza mieszkańców Śródmieścia na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek w Klubie „Górnika”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00, od godz. 17.00 do dyspozycji mieszkańców będą naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta.
13 stycznia 2024|