XXXII Niedziela zwykła – 12.11.2023 r.

 1. Dziś taca przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
 2. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach.
 3. Jutro kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 4. W liturgii: poniedziałek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, sobota – bł. Karoliny Kózkównej. We wtorek 11 rocznica śmierci ks. prał. Adama Sudoła; polecajmy go Bożemu miłosierdziu.
 5. Codziennie w wypominkach o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych.
 6. W środę po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
 7. Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta z całego serca dziękuje mieszkańcom naszej parafii za wsparcie finansowe kwesty w dniu 1 listopada. Dochód z kwesty wyniósł 19365 zł 60 gr oraz 7 euro. Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na cele statutowe. Bóg zapłać!
 8. W sobotę (18 listopada) zapraszamy na Koncert Patriotyczny z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00. W koncercie wystąpią: Zespół Wokalny SOUL, Zespół Dziecięcy SOULIKI i chór SONORES pod dyr. p. dr Moniki Brewczak.
 9. W następną niedzielę słowo Boże będzie głosił ks. michalita z okazji 5. rocznicy poświęcenia i 20 rocznicy peregrynacji figury św. Michała Archanioła. W niedzielę o godz. 15.00 będzie specjalne nabożeństwo, podczas którego można przyjąć szkaplerz; tych, którzy go noszą też zapraszamy.
 10. Warto przyjść do SDK-u i obejrzeć film „Oblicze Jezusa”; seanse 18 i 19 listopada.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zdzisława Górskiego i Witolda Kijowskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
11 listopada 2023|