XXXI Niedziela zwykła – 5.11.2023 r.

  1. Taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic; zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy za dusze zmarłych ze wspólnoty Żywego Różańca.
  2. W tygodniu: czwartek – święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, piątek – św. Leona Wielkiego, papieża, sobota – św. Marcina z Tours.
  3. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. W czwartek o godz. 17.30 spotkanie modlitewno-formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII i ich rodziców. Będzie to jednocześnie spotkanie organizacyjne związane z rekolekcjami przed bierzmowaniem, które odbędą się w dniach 24-26 listopada w Ośrodku Rekolekcyjnym w Rzepedzi.
  5. W czwartek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
  6. W sobotę 105 rocznica odzyskania niepodległości; polecajmy Panu Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę i módlmy się o jej pomyślność. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00.
  7. Za tydzień taca będzie przeznaczona na potrzeby parafialne.
  8. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku bierze udział w programie „Odblaskowa Szkoła”. Szarówka, wcześnie zapadający zmrok i niekorzystne warunki atmosferyczne to zawsze zwiększenie zagrożenia w ruchu pieszym i drogowym. Z tej racji szkoła podarowała naszej parafii, a przede wszystkim Seniorom, kilkadziesiąt odblasków. Jeśli ktoś potrzebuje, może taki odblask wziąć z pudełka, które znajduje się przy wyjściu. Dziękujemy za podarunek nauczycielom i dzieciom.
  9. Nasze organizacje charytatywne dziękują darczyńcom za szczodrość; i tak Sanockie Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zebrało 11.000 zł, Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku – 4.106 zł, 28 gr i 6 eurocentów.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Danutę Piotrowską, Jadwigę Łukajewicz i Stanisława Terefinko. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
5 listopada 2023|