Niedziela Chrystusa Króla – 26.11.2023 r.

  1. Gościmy dzisiaj o. Dariusza Galanta, oblata. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego i patronalne święto Akcji Katolickiej oraz KSM-u. Na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych. Przed nami ostatni tydzień, w którym modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. W środę spotkanie Grupy Biblijnej.
  3. W czwartek święto św. Andrzeja, apostoła.
  4. W czwartek spowiedź św. w Stróżach i Płowcach od godz. 16.00.
  5. W I piątek spowiedź św. od godz. 16.00. W I sobotę Męski Różaniec o godz. 7.30, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00. Od godz. 9.00 kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
  6. W piątek o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z okazji patronki górników, św. Barbary. Zapraszamy wszystkich górników, ich rodziny, jak i tych, którzy są związani z górnictwem.
  7. Przyszła niedziela jest I Niedzielą Adwentu i nowego roku liturgicznego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Uczestniczę w życiu Kościoła”; o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic róż różańcowych. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Będziemy gościć kleryka naszego Seminarium.

8.Wczoraj w Bukowsku w turnieju ministranckim na szczeblu dekanalnym nasi ministranci zajęli I miejsce; przechodzą do etapu archiprezbiteralnego. Gratulacje!

  1. Ciąg dalszy roznoszenia opłatków od poniedziałku do piątku od godz.16.00, w sobotę od godz. 9.30:

Poniedziałek : ul. Wesoła, Konarskiego, Jordana, Jagiellońska,

Wtorek: ul. Zigmunda, Jezierskiego, Darwina, Zagrody, Ciepła, Cicha, Niedzielskiego, Pogodna,

Środa: ul. Stawiska, Warzywna, Środkowa, Osiedle, Pszenna, Kenara, Malinowa, Poziomkowa, Jagodowa, Górna,

Czwartek: ul. Płowiecka, Za Potokiem, Jasna (za torami), Sielska, Śniegowa, Polna,

Piątek: ul. Grunwaldzka, Gieli, Daszyńskiego, Wąska

Sobota: dokończenie Osiedla tzw. Okołowiczówka, Dąbrowiecka, Głogowa.

  1. 6 grudnia obiecał przybyć do naszego kościoła św. Mikołaj; jego biuro będzie czynne na plebanii w tym dniu od godz. 16.00.
  2. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Ireneusza Surówkę i Bogdana Gacka. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
26 listopada 2023|