XXIX Niedziela zwykła – 22.10.2023 r.

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny; modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje; nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00 w intencji misji.
  2. Dzisiaj liczymy wiernych uczestniczących w Eucharystii i przyjmujących Komunię św.
  3. W liturgii wspominamy: wtorek – bł. Jana Wojciecha Balickiego, sobota – świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Codziennie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  4. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione prosimy wkładać do przygotowanych skrzynek. Nabożeństwo za zmarłych będzie odprawiane w listopadzie o godz. 17.30.
  5. Stworzyliśmy wspólnotę Dzieci Bożych, która będzie się spotykać w każdy piątek o godz. 18.00. Spotkania mają charakter modlitewno-rekreacyjny i są przeznaczone dla dzieci ze szkoły podstawowej. Na pierwszym spotkaniu było 16 dzieci. Jeśli dzieci chcą jeszcze dołączyć to zapraszamy na kolejne spotkanie.
  6. W dniach od 8-10 grudnia br. w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi odbędą się rekolekcje z warsztatami muzycznymi pt. ”Nabierzcie Ducha”. Są one skierowane do młodzieży i dorosłych. Koszt to 200 zł, a zgłoszenia przez formularz internetowy. Prosimy, aby się zgłaszały osoby, które umieją śpiewać. Rekolekcje zakończą się w naszym kościele wspólnym uwielbieniem i Eucharystią. Poprowadzi ks. Dominik.
  7. Chcemy w tym roku w naszym kościele odświeżyć ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie. Z tej racji za tydzień po Mszach św. pojawią się wolontariusze z puszkami, którzy będą zbierać datki na ten cel. Jeśli ktoś chciałby mieć swój wkład zachęcamy do ofiarności.
  8. Za tydzień zmiana czasu na zimowy.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Annę Wierzbicką i Jerzego Kulczyckiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
22 października 2023|