XXII Niedziela zwykła – 3.09.2023 r.

  1. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Modlić się będziemy w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, prosząc o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, Stolicy Mądrości i Matki Nieustającej Pomocy na nowy rok szkolny i katechetyczny.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Za ofiary serdeczne: Bóg zapłać! Za tydzień taca na potrzeby parafialne.
  3. W liturgii: I czwartek miesiąca, piątek – święto Narodzenia NMP.
  4. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msze św.: II LO – godz. 8.00, SP 2 i SP 8 – godz. 9.00. Zapraszamy serdecznie uczniów i nauczycieli, rodziców, dziadków, opiekunów. Bezpośrednio po Mszy św. przejście do szkół i oficjalne otwarcie nowego roku szkolnego.
  5. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Grupy Biblijnej oraz chętnych, którzy chcieliby we wspólnocie zgłębiać Pismo św.
  6. Za tydzień w Markowej beatyfikacja rodziny Ulmów. Wyjazd na beatyfikację o godz. 5.30 spod Galerii. Gdyby ktoś z zapisanych osób miał przeszkodę, prosimy o zgłoszenie w zakrystii.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Irenę Jeż, Janinę Grabarczyk i Romualdę Samochwał. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
3 września 2023|