XIX Niedziela zwykła – 13.08.2023 r.

  1. W liturgii: poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP (Msze św. jak w każdą niedzielę; na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów), czwartek – św. Jacka.
  2. W najbliższy wtorek w uroczystość MB Zielnej wyruszamy na pielgrzymkę do Starej Wsi. Wyjście z kościoła o godz. 4.00 rano; o godz. 11.00 Msza św. odpustowa. Prosimy w zakrystii o zapisanie się pielgrzymów, którzy chcą wrócić ze Starej Wsi autobusem, który będzie podstawiony po uroczystości.
  3. 15 sierpnia to również święto Wojska Polskiego. Burmistrz Miasta Sanoka oraz dowódcy 21. batalionu logistycznego i 35. batalionu piechoty lekkiej zapraszają na Mszę św. w naszej farze o godz. 16.00; po Mszy św. oddanie hołdu poległym za Ojczyznę pod pomnikiem Synom Ziemi Sanockiej.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza św., a po niej nabożeństwo do św. Rity. Prosimy o składanie intencji modlitewnych, które przedstawimy Panu Bogu przez jej przyczynę.
  5. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Ryszarda Karskiego. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie, …
13 sierpnia 2023|