XV Niedziela zwykła – 16.07.2023 r.

  1. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Łukasza Leśniaka, pracującego we Lwowie. Po każdej Mszy św. będzie można przyjąć szkaplerz. Po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo ku czci św. Rity. Prosimy, aby intencje modlitewne wrzucać do skrzynki pod amboną. Tej patronce od spraw trudnych i po ludzku beznadziejnych zawierzajmy różne trudne sprawy – nasze i innych – ufając, że zaradzi i wspomoże.
  2. W sobotę św. Marii Magdaleny.
  3. W przyszłą niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszej parafii zaprasza na wspólne pielgrzymowanie do sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza do Miejsca Piastowego i modlitwę o trzeźwość naszego narodu w dniu 31 lipca. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. Tydzień temu na potrzeby parafii zebrano 12550 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  6. Zachęcamy i zapraszamy do zapisów w zakrystii na wspólny wyjazd autobusem na uroczystość beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych: Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich dzieci. Termin zapisów upływa z końcem lipca.
22 lipca 2023|