III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023 r.

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do św. Rity. Dzisiejsza III Niedziela Wielkanocna kończy Tydzień Miłosierdzia i rozpoczyna XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który ma nas zachęcić do częstej lektury i rozważania słowa Bożego zawartego w Piśmie św., do lektury indywidualnej, ale też w gronie rodzinnym.
  2. W liturgii: jutro – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski, przeniesiona z niedzieli, wtorek – święto św. Marka, ewangelisty, sobota – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  3. W poniedziałek spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z kl. VI i ich rodziców rozpocznie się o godz. 18.00.
  4. We wtorek i piątek po wieczornej Mszy św. próba przed I Komunią św. dla dzieci z SP 2; prosimy o pomoc rodziców.
  5. We środę i czwartek po wieczornej Mszy św. próba przed I Komunią św. dla dzieci z SP 8; prosimy o pomoc rodziców.
  6. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przyjęcie naszej młodzieży w czasie zeszłotygodniowego SMAP-u. Bóg zapłać! Dziękujemy parafianom i spoza parafii za otwarte drzwi domów i serc, za gościnność. Niech Wam Pan Bóg wynagrodzi, a ze strony kapłanów – będzie odprawiona Msza św. w Waszej intencji o Boże błogosławieństwo 3 maja o godz. 9.30.
  8. W piątą rocznicę poświęcenia pomnika Św. Michała Archanioła, Patrona Miasta Sanoka, organizowana jest pielgrzymka dziękczynna w dniach 25.09. – 5.10.2023 r. do Sanktuarium Św. Michała Archanioła na Gargano i do wielu świętych miejsc we Włoszech. Więcej informacji i program pielgrzymki znajduje się w gablocie z ogłoszeniami.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Katarzynę Szerner i Macieja Szymańskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
22 kwietnia 2023|