VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r.

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby parafialne.
  2. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństw do św. Rity, patronki spraw trudnych i po ludzku sądząc beznadziejnych.
  3. We wtorek wspominamy świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  4. Po trudnym okresie pandemicznych ograniczeń w dniach od 14 do 16 kwietnia (od piątku do Niedzieli Miłosierdzia Bożego) w naszym mieście odbędzie się trzydzieste Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Serdecznie prosimy i zapraszamy do wzięcia w nim udziału naszą młodzież. Informacje dostępne są już w internecie i na plakatach. Prosimy, by młodzi zapisali u swoich katechetów lub w parafii. Będą to piękne dni wspólnej modlitwy, przeżywania swej wiary, spotkań z kolegami i koleżankami, koncertów (m.in. zespoły NieMaGoTu, Bankruci, Spes, ks. Jakub Bartczak, Diakonia Muzyczna AP) i wspólnej radości z tego, że tworzymy Kościół Chrystusowy. Mamy prośbę do Was, parafian. Chodzi o przyjęcie na nocleg w Waszych domach młodych, którzy do nas przyjadą na to spotkanie z całej archidiecezji. Prosimy taką chęć zgłosić w zakrystii, w kancelarii parafialnej czy przez mejla – podając adres, telefon i liczbę osób młodych (dziewcząt czy chłopców), których możecie przyjąć. Dziękujemy z góry za zrozumienie i prosimy, by te deklaracje złożyć do następnej niedzieli.
  5. Dziękuję za ofiarę na potrzeby kościoła Róży nr 13 pw. św. Anny. Bóg zapłać!
  6. Dyrektor SP 8 im. Królowej Zofii w Sanoku przy ul. Jana III Sobieskiego 5 informuje, że zapisy uczniów z obwodu szkoły do klas pierwszych na rok szkolny 2023/24 trwają do 27 lutego. Natomiast wnioski uczniów spoza obwodu przyjmowane będą od 1 do 17 marca. Sekretariat szkoły czynny w godz. 8.00 do 15.00.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jana Ćwiklińskiego . Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie, …
13 lutego 2023|