XXXII Niedziela zwykła – 6.11.2022 r.

  1. Taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic i wypominkami; zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W tygodniu: środa – święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, czwartek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, piątek – św. Marcina z Tours, sobota – św. Jozafata.
  3. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. W piątek 104 rocznica odzyskania niepodległości; polecajmy Panu Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę i módlmy się o jej pomyślność. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. Wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Patriotyczny z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W koncercie wystąpią: Zespół Dziecięcy SOULIKI, Zespół Wokalny SOUL oraz chór SONORES pod dyr. p. dr Moniki Brewczak. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie „PRO ARTIS” i nasza parafia. Serdecznie zapraszamy!
  5. Za tydzień taca będzie przeznaczona na potrzeby parafialne.
  6. Jest „Kalendarz Rolników” w zakrystii.
  7. „Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku” informuje, że podczas kwesty zebrano 3950 zł, o 750 zł więcej niż w ubiegłym roku. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania -p. prezes Ewa Filip.
  8. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza mieszkańców dzielnicy Śródmieście na spotkanie, które odbędzie się 10 listopada, w najbliższy czwartek, o godz. 17.30 w Klubie Górnika przy ul. Grzegorza 2. Podczas spotkania omówione będą bieżące sprawy dzielnicy.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Helenę Bednarczyk i Wandę Gajewską. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
5 listopada 2022|