XXX Niedziela zwykła – 23.10.2022 r.

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny; modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. Gościmy w naszej parafii o. misjonarza ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00 w intencji misji. Codziennie wspólny różaniec o godz. 17.30.
  2. W liturgii wspominamy: poniedziałek – bł. Jana Wojciecha Balickiego, piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione prosimy wkładać do przygotowanych skrzynek. Nabożeństwo za zmarłych będzie odprawiane w listopadzie o godz. 17.30.
  4. W świecie pełnym zgiełku, niepokoju, potrzebujemy chwili wytchnienia, nadziei i zastanowienia się nad sobą. Taką szansę daje film „Medjugorje”, który dotyczy słynnych objawień maryjnych. Będzie wyświetlany w kinie w SDK-u od 29 października do 3 listopada.
  5. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Wiesława Bończaka, Bronisławę Michalczyk, Jana Bogdańskiego, Janusza Wolańskiego, Jana Adamskiego i Alicję Boba. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
31 października 2022|