XXIX Niedziela zwykła – 16.10.2022 r.

 1. Trwa miesiąc październik – zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, codziennie o godz. 17.30.
 2. Dziś przeżywamy 22 Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Po Mszach św. zbiórka na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Dziękuję członkom Akcji Katolickiej.
 3. Dziś przypada rocznica święceń biskupich ks. abpa Józefa Michalika; dziś po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do św. Rity
 4. Dziś pielgrzymka młodzieży do archikatedry na rozpoczęcie roku formacji w parafiach. Prosimy o modlitwę w intencji młodych oraz zapraszamy do wspólnot parafialnych dla dzieci i młodzieży. Istnieją: Ruch Apostolstwa Młodzieży, jak również ministranci i schola.
 5. W tym tygodniu w liturgii: poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, wtorek – święto św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia, czwartek – św. Jana Kantego, sobota – św. Jana Pawła II.
 6. Jutro przypada 24. rocznica śmierci ks. prałata Mariana Burczyka, proboszcza sanockiej fary. Polecajmy go w naszej modlitwie.
 7. We środę spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII, a w czwartek z kl. VIII, które rozpoczną się udziałem w nabożeństwie różańcowym.
 8. Młodzież z klas szóstych z naszej parafii wraz z rodzicami zapraszamy do kancelarii parafialnej w dogodnej porze (po wieczornej Mszy św.), aby zapisać się na listę kandydatów do bierzmowania. Prosimy o to do końca października.
 9. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do archikatedry; początek o godz. 9.30.
 10. Za tydzień Niedziela Misyjna; taca będzie przeznaczona na misje. Słowo Boże będzie głosił o. misjonarz ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Będzie można wesprzeć misje nabywając rzeczy z Afryki.
 11. Zapraszamy do naszego chóru „Sonores”; próby są zawsze w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 12. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione prosimy wkładać do przygotowanych skrzynek. Nabożeństwo za zmarłych będzie odprawiane w listopadzie o godz. 17.30.
 13. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Krystynę Krawczyk. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie, …
15 października 2022|