XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2022 r.

 1. Dziś taca na potrzeby parafialne; za ofiary serdeczne Bóg zapłać! Za tydzień Niedziela Środków Społecznego Przekazu, jak również dzień św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży, a taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Radio Fara.
 2. Dziś rozpoczyna się XII Tydzień Wychowania, jego mottem są słowa: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”. Prosimy o szczerą modlitwę w intencji młodego pokolenia i ich rodziców oraz wychowawców i nauczycieli.
 3. W liturgii: wtorek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego (odpust w Bukowsku i u Ojców Franciszkanów), czwartek – wsp. NMP Bolesnej, piątek – świętych Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
 4. W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw a dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne).
 5. Jutro spotkanie Akcji Katolickiej. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej, na które zaprasza ks. Paweł; mile będą widziani nowi uczestnicy – zapraszamy.
 6. W czwartek w Stróżach Msza św. odpustowa ku czci NMP Bolesnej o godz. 17.00. Zapraszamy głównie wszystkich mieszkańców Stróżów Małych.
 7. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Sybiraków; jest to Światowy Dzień Sybiraka i rocznica agresji Związku Sowieckiego na Polskę. Módlmy się za naszą Ojczyznę.
 8. Katolicka Poradnia Specjalistyczna NAZARET działający przy Parafii oo. Franciszkanów zaprasza do skorzystania bezpłatnie z porad: doradcy rodzinnego, pedagoga, prawnika, psychologa i duszpasterza. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 9. Sanocki Dom Kultury zaprasza na 31 Festiwal im. Adama Didura, który odbędzie się od 19 do 29 września. Program jest na afiszach i w internecie. Bilety i karnety do nabycia w SDK-u oraz przez internet.
 10. Duszpasterze parafii w Starym Zagórzu zapraszają w przyszłym roku na pielgrzymki: dwie do Włoch oraz jedną do Medjugorie z wypoczynkiem na Chorwacji. Szczegóły na plakatach w gablocie.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Marię Morawską, Jacka Gławędę i Marię Jarzec. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
10 września 2022|