XXIII Niedziela zwykła – 4.09.2022 r.

 1. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Modlić się będziemy w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, prosząc o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, Stolicy Mądrości i Matki Nieustającej Pomocy na nowy rok szkolny i katechetyczny.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Za ofiary serdeczne: Bóg zapłać! Za tydzień taca na potrzeby parafialne.
 3. W liturgii: czwartek – święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej; odpust w parafii na Dąbrowce.
 4. W każdą środę trwa w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy, by nawiedzić Pana Jezusa choćby na kilka chwil, co wielu czyni. O godz. 15.00 wspólnie uwielbiamy Boże Miłosierdzie koronką; nabożeństwu zwykle przewodniczy kapłan. Zapraszamy!
 5. Zbiórka dla ministrantów we czwartek po Mszy św.
 6. Młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży 10 września rozpoczyna swoje spotkania, które będą się odbywały w każdą sobotę, rozpoczynając się Mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy chętną młodzież od kl. 7 i 8 szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół średnich. Spotkania będą miały charakter formacyjny, modlitewny i rekreacyjny. Młodzież też będzie angażować się w różne działania na rzecz parafii.
  Więcej informacji u ks. Dominika.
 7. 7. Dominik zaprasza wszystkie dzieci i młodych, którzy lubią i umieją śpiewać do stworzenia scholi. Zapisy u ks. Dominika, a pierwsze spotkanie będzie w piątek o godz. 17.00.
 8. W piątek o godz. 11.00 Msza św. z okazji 150-lecia Sanockiej Straży Pożarnej, której będzie przewodniczył ks. abp Adam Szal.
 9. Jeszcze tylko do czwartku trwają zapisy na Rodzinny Bieg św. Maksymiliana, który dobędzie się 10 września przy kaplicy.
 10. Od Fundacji Nieskończone Możliwości otrzymaliśmy serdeczne podziękowanie dla całej wspólnoty parafialnej za udział w zbiórce na rzecz Fundacji w dniu 28 sierpnia. Dziękujemy za możliwość realizacji tej kwesty i możliwość udzielenia wsparcia grupie podopiecznych Fundacji z województwa podkarpackiego, przede wszystkim z Sanoka i okolic. Zebrane darowizny wsparły dzieci chore przewlekle, niepełnosprawne i dzieci chore na choroby rzadkie. Podczas kwesty zebrano 3120 zł. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie. Mama chorej Natalii napisała wzruszający list, dziękując za okazane wsparcie, przyjęcie i gościnę.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Andrzeja Wełeckiego i Alicję Wojtkowską. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
3 września 2022|