XVII Niedziela zwykła – 24.07.2022 r.

  1. Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Prosimy, by podjeżdżać pod kościół po Mszy św. Modlitwy odmówimy w kościele, a potem tylko będziemy kropić wodą święconą. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W liturgii: poniedziałek – święto św. Jakuba, wtorek – świętych Joachima i Anny, rodziców NMP (dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych), piątek – wsp. św. Marty, Marii i Łazarza.
  3. Kaplica św. Maksymiliana w Sanoku zaprasza na III Rodzinną Pielgrzymkę Biegową. Do wyboru trasy na 2, 5 lub 10 km. Informacje i zapisy drogą internetową maksymilian.przemyska.pl.
  4. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza mieszkańców na oficjalne oddanie do użytku inwestycji pn. „Przebudowa dróg gminnych ulic: Iwaszkiewicza, Struga i Rataja”, które odbędzie się na skrzyżowaniu ul. Iwaszkiewicza z ul. Okołowiczówka 28 lipca o godz. 11.00. O godz. 12.30 nastąpi otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Białogórskiej. W ramach otwarcia odbędą się gry i zabawy dla dzieci i młodzieży oraz zaplanowano dodatkowe atrakcje.
  5. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zygmunta Drwięgę i Stanisławę Słomiana. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
24 lipca 2022|