VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022 r.

 1. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo majowe; codziennie o godz. 17.30.
 2. Wspólnoty Neokatechumenalne z parafii Przemienienia Pańskiego i Chrystusa Króla w Sanoku serdecznie zapraszają na ewangelizację na placu przed kościołem Chrystusa Króla w niedzielę 22 maja o godz. 14.30. Jest to odpowiedź na zaproszenie papieża Franciszka, który zachęcał, aby wychodzić z Dobrą Nowiną do ludzi i dzielić się doświadczeniem przeżywanej wiary.
 3. Trwa nowenna przed święceniami diakonatu naszego parafianina, alumna Łukasza Juszczyka; święcenia za tydzień o godz. 11.30 w parafii pw. Chrystusa Króla w Sanoku.
 4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).
 5. Społeczny Komitet Uhonorowania ks. Zdzisława Peszkowskiego w Sanoku dziękuje hojnym darczyńcom za datki złożone na popiersie naszego rodaka w sumie 2616,64 zł. Bóg zapłać!
 6. Młodzież z klas szóstych, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek, 24 maja, na godz. 17.30.
 7. Od piątku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 9. W czwartek wsp. św. Filipa Nereusza i Dzień Matki – najlepsze życzenia kierujemy w stronę naszych Mam, popierając je modlitwą.
 10. Sanocki Dom Kultury zaprasza na koncert solistów i orkiestry Lwowskiej Akademii Muzycznej, który odbędzie się 29 maja o godz. 17.00. Wejściówki w cenie 20 zł do nabycia w SDK-u. Udział w koncercie niech będzie naszym szlachetnym gestem i chrześcijańskim wsparciem dla osób, które znalazły się w tej dramatycznej, wojennej sytuacji.
 11. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zapraszają w przyszłą niedzielę (29 maja) w godz. 12.00 – 18.00 do Sanockiego Skansenu wszystkich, którym rodzinna zabawa i rozrywka przy muzyce, niekoniecznie klasycznej, jest bliska sercu, na Piknik Muzyczno-Rodzinny. Przewidziano również niezwykłe atrakcje.
 12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zdzisławę Adamską i Antoninę Kostkę. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
22 maja 2022|