V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

  1. Dziś na sumie rocznica I Komunii św. Dzisiaj zbiórka do puszek na wykonanie popiersia ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, które stanie na Placu Harcerskim. O godz. 12.30 Msza św., a po niej nabożeństwo ku czci św. Rity. Nabożeństwo majowe o godz. 17.00.
  2. W liturgii: poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli (modlimy się w intencji ks. prałata Andrzeja Skiby w dniu imienin).
  3. W piątek rocznica święceń biskupich bpa Stanisława Jamrozka, a w sobotę rocznica ingresu ks. abpa Adama Szala do katedry. Módlmy się za naszych pasterzy.
  4. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe na godz.17.30.
  5. Młodzież z klas ósmych, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek, 17 maja, na godz. 17.30.
  6. Od piątku (20 maja) rozpoczniemy nowennę przed święceniami diakonatu naszego parafianina alumna Łukasza Juszczyka. Gdyby ktoś z parafian lub innych osób wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie do udzielenia alumnowi święceń jest zobowiązany w sumieniu poinformować o tym duszpasterza parafii lub rektorat Seminarium Duchownego w Przemyślu. Prosimy o modlitwę za kandydata do święceń.
  7. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza i ofiarę dla parafii oraz Róży Nr 7 za ofiarę na potrzeby parafii. Bóg zapłać!
  8. Radio Fara organizuje rekolekcje dla małżeństw RODZINA33; zapraszamy do zapisów przez internet. Bardzo ciekawa inicjatywa!
  9. Stowarzyszenie PRO ARTIS, serdecznie zaprasza na bezpłatne koncerty organowe w sanockich świątyniach, które odbywać się będą w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Sanoku od 17 do 22 maja 2022 r. Dokładny program na tablicy ogłoszeń.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Helenę Libowicz. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie, …
14 maja 2022|