V Niedziela zwykła – 6.02.2022 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00. Dzisiejsza taca na potrzeby archidiecezji.
  2. W liturgii: czwartek – św. Scholastyki.
  3. W piątek – we wspomnienie Matki Bożej z  Lourdes – Światowy Dzień Chorego; to okazja do modlitwy za chorych i okazania im chrześcijańskiej miłości. Naszych chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.30, w czasie której będzie można przyjąć sakrament chorych. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Marcin Hunia, diecezjalny duszpasterz chorych z Przemyśla.
  4. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku przy ul. Jana III Sobieskiego informuje, że zapisy uczniów z obwodu szkoły do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023 trwają do 25 lutego. Sekretariat szkoły czynny w godzinach od 8.00 do 15.00.
  5. Od dzisiaj do piątku w SDK-u będą odbywać się wielkie koncerty w ramach XVII edycji Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” o godz. 19.30. Program na plakatach. W naszym kościele Koncert Organowy w czwartek (10 lutego) o godz. 12.00.
  6. Pan burmistrz zaprasza mieszkańców dzielnic Śródmieścia i Zatorza na spotkanie 9 lutego (środa) o godz. 17.00 w klubie Górnika; 8 lutego o godz. 17.00 takie spotkanie odbędzie się w Domu Kultury „Gagatek” dla mieszkańców dzielnicy Błonie. Podczas spotkania będą omawiane bieżące sprawy dzielnicy i rozpoczynające się konsultacje ws. zmiany granic Sanoka. Zachowany będzie reżim sanitarny.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Ireneusza Słuszkiewicza. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie, …
7 lutego 2022|