II Niedziela zwykła – 16.01.2022 r.

  1. Dziś o godz. 12.30 Msza św., a po niej nabożeństw do św. Rity, patronki spraw trudnych i po ludzku sądząc beznadziejnych.
  2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W liturgii: środa – św. Józefa Sebastiana Pelczara (módlmy się w intencji naszej archidiecezji), piątek – św. Agnieszki (Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka – polecajmy naszych seniorów opiece Bożej).
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma św. i korzystania ze słowa Bożego na każdy dzień.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu zespołu SOUL, Souliki i chóru Sonores pod dyrekcją p. dr Moniki Brewczak. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.
  6. Jutro i we wtorek spotkania kolędowe w kościele o godz. 18.00; poniedziałek (17 stycznia) – ul. Heweliusza, ul. Kopernika, blok 6; wtorek (18 stycznia) – ul. Kopernika blok 8 i blok nr 10 oraz ci, którzy mieli przeszkodę lub nie zostali ujęci w planie.
  7. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie kolędowe dla mieszkańców Płowiec; rozpoczęcie Mszą św.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Grażynę Mużył i Romana Ryniaka. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
16 stycznia 2022|