XXXIII Niedziela zwykła – 14.11.2021 r.

  1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym; chcemy pomóc modlitwą i ofiarą chrześcijanom w Libanie. Dziś taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
  2. Dziś przypada 9 rocznica śmierci ks. prał. Adama Sudoła; polecajmy go Bożemu miłosierdziu.
  3. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach; tak samo w dni powszednie.
  4. W liturgii: środa – św. Elżbiety Węgierskiej, czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, sobota – św. Rafała Kalinowskiego.
  5. W piątek, 19 listopada, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu wraz ze Wszystkimi Świętymi.
  6. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto Akcji Katolickiej oraz KSM-u; odpust w parafii Chrystusa Króla w Sanoku.
  7. Za tydzień kazania będzie głosił o. oblat i rozprowadzał kalendarze misyjne.
  8. W następną niedzielę nabożeństwo ku czci św. Rity.
  9. Młodzież z klas szóstych, która zaczyna formację do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na pierwsze spotkanie we wtorek, 16 listopada, na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne. Młodzież z klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w piątek 19 listopada na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Elżbietę Kańczugę, Janinę Nycz, Stanisławę Biedkę, Władysławę Mielecką i Juliusza Burnatowskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
13 listopada 2021|