„Ja patrzę na Niego, a On patrzy na mnie”

fot. Patryk Marszałek

„Ja patrzę na Niego, a On patrzy na mnie”. Tak św. Jan Maria Vianney opisywał istotę życia chrześcijańskiego jakim jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie ma cenniejszej chwili w naszym życiu jak obecność przed Bogiem, pełnym majestatu, który czeka na nasze serca, aby je leczyć, pocieszać i wspierać swoją łaską.

Świadomi, że wszystko zaczyna się przed Panem, ukrytym w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy was jako Duszpasterze wraz z grupami parafialnymi: Domowym Kościołem oraz Ruchem Apostolstwa Młodzieży na Piątkowe adoracje Pana Jezusa w duchu uwielbienia. Każdy trzeci Piątek miesiąca będzie okazją do wyjątkowego spotkania z Panem. Chcemy, gromadząc się przy Chrystusie eucharystycznym wypraszać duchową i moralną odnowę naszej parafii, prosić za młodzież i dzieci, ale przede wszystkim doświadczać niezwykłej obecności Boga pośród nas.

Jeżeli więc chcesz doświadczyć głębi modlitwy i spotkania z Bogiem zapraszamy Cię w każdy trzeci piątek miesiąca po wieczornej Mszy Świętej na spotkanie z Panem. On czeka na Ciebie, liczy na Twoją obecność i chce dawać Ci siebie…

Przyjdź, czekamy na Ciebie!


Galeria zdjęć

Adoracja Najświętszego Sakramentu, 19.11.2021 r. fot. Patryk Marszałek

29 listopada 2021|