XXX Niedziela zwykła – 24.10.2021 r.

  1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00. W niedzielę zakończymy tegoroczne nabożeństwa różańcowe.
  2. W czwartek święto świętych Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione prosimy wkładać do przygotowanych skrzynek. Nabożeństwo za zmarłych będzie odprawiane w listopadzie o godz. 17.30.
  4. Młodzież z klas siódmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców zapraszamy serdecznie we wtorek 26 października na godz. 17.30 na nabożeństwo różańcowe i wieczorną Mszę św.
  5. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych drogich zmarłych krewnych, przyjaciół, sąsiadów i dobroczyńców. Zachęcamy, aby skorzystać ze spowiedzi świętej. Dajmy naszym zmarłym ten najpiękniejszy dar w postaci przyjętej Komunii świętej i odpustu. Spowiadamy codziennie przed i w czasie Mszy św.
  6. Jak co roku w czasie 1 listopada na cmentarzach w naszym mieście organizowane są kwesty dla najbardziej potrzebujących. Sanockie Stowarzyszenie „Pomoc Rodzinie” imienia świętego Księdza Zygmunta Gorazdowskiego będzie kwestowało na pomoc potrzebującym. Stowarzyszenie od lat wspiera rodziny wielodzietne oraz seniorów naśladując wybitnego sanoczanina ks. Zygmunta Gorazdowskiego. Pandemia sprawiła, że wielu ludzi odczuwa samotność i opuszczenie. Wspólnie możemy pomóc im poczuć bliskość i wsparcie. Za otwartość serca i szczerość z góry serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  7. W dniu Wszystkich Świętych planujemy Mszę św. na cmentarzu centralnym i cmentarzu południowym o godz. 14.00.
  8. ,,Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku” informuje, że w wyniku kwesty jaka odbyła się w ubiegłą niedzielę tj. 17 października 2021 r. zebrano 1082 zł i 50 gr. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.
  9. Sanocki Dom Kultury zaprasza na film „Wyszyński. Zemsta czy przebaczenie”. Film będzie prezentowany od 22 do 27 października. Szczegóły na plakacie w naszej gablocie.
  10. W przyszłą niedzielę zmiana czasu na zimowy.
23 października 2021|