XXIX Niedziela zwykła – 17.10.2021 r.

  1. Dziś przypada 23. rocznica śmierci ks. prałata Mariana Burczyka, proboszcza sanockiej fary. Polecajmy go w naszej modlitwie. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny; modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do św. Rity; nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00 w intencji misji.
  2. W liturgii wspominamy: poniedziałek – święto św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia, środa – św. Jana Kantego, piątek – św. Jana Pawła II.
  3. Codziennie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  4. Młodzież z klas ósmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek 19 września na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  5. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej w salce na plebanii.
  6. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na wypominki.
  7. W ubiegłą niedzielę w Dniu Papieskim zebrano 5495zł 22gr i srebrna moneta kolekcjonerska na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Natomiast na potrzeby parafii – 10790 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i członom Akcji Katolickiej oraz młodzieży za pomoc!
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Piotra Dydio i Krystynę Rawińską. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
16 października 2021|