XIX Niedziela zwykła – 8.08.2021 r.

  1. W liturgii: poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, wtorek – święto św. Wawrzyńca, środa – św. Klary, sobota – św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  2. Taca dzisiejsza przeznaczona na potrzeby parafialne.
  3. W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP (na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów). Po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo ku czci św. Rity. W tym roku nie organizujemy pielgrzymki do Starej Wsi.
  4. Starosta sanocki wraz z zespołami „Soul” i „Souliki” zaprasza 15 sierpnia o godz. 15.00 na dziedziniec sanockiego zamku na koncert „W pieśni wolność” czyli do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych i żołnierskich. Gościnnie zaśpiewa również chór „Harfa” z Czempina. Uczestnicy koncertu otrzymają śpiewniki.
  5. Ks. Michał, rektor kaplicy św. Maksymiliana zaprasza na uroczystości odpustowe 15 sierpnia o godz. 10.30 i na piknik rodzinny o godz. 15.00. II Rodzinny Bieg św. Maksymiliana odbędzie się 11 września (szczegóły w internecie i na plakacie).
  6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Paula Hinze. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie, …
8 sierpnia 2021|