XV Niedziela zwykła – 11.07.2021 r.

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby parafialne.
  2. W liturgii: poniedziałek – św. Brunona z Kwerfurtu, wtorek – św. pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, czwartek – św. Bonawentury, piątek – NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej) – w tym dniu na wieczornej Mszy św. będzie można przyjąć szkaplerz.
  3. 13 lipca (wtorek) w godzinach od 10.00 do 10.40 nasza parafia modli się w III Sztafecie Różańcowej w łączności z pielgrzymami przemyskimi za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o rozwój Radia FARA i dzieł, które przy nim są prowadzone, o ustanie pandemii oraz we wszystkich intencjach, które są nam bliskie. Do sztafety można jeszcze wpisać się przez stronę internetową pielgrzymki przemyskiej. W tym czasie kto może niech przyjdzie do kościoła na wspólny różaniec.
  4. Za tydzień o godz. 12.30 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Rity. Serdecznie zapraszamy. Prośby kierowane do Boga za jej wstawiennictwem można wrzucić do skrzynki znajdującej się pod amboną.
  5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Torunia w dniach 2-4 sierpnia. Szczegóły w gablocie na kościele. Zapraszamy.
  6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Tadeusza Mendykę. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie, …
10 lipca 2021|