XI Niedziela zwykła – 13.06.2021 r.

 1. Dziś na sumie będziemy przeżywać Jubileusz 50-lecia kapłaństwa ks. Waldemara Gawrona; o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe.
 2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby parafialne; natomiast zbiórka do puszek będzie przeznaczona na budowę sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie – wszystkim dziękuję za ofiary, a członkom Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej za pomoc w kweście.
 3. W liturgii: poniedziałek – bł. Michała Kozala, czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 4. W czwartek 49. rocznica święceń ks. prał. Andrzeja Skiby; polecajmy go w naszych modlitwach.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII w piątek; rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 (obecność obowiązkowa).
 6. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Kacper Świerzowicz, neoprezbiter z archidiecezji warszawskiej, a pochodzący z naszej parafii. Cieszymy się i serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę. Po Mszy św. będzie nabożeństwo ku czci św. Rity.
 7. Bp Stanisław Jamrozek oraz Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce serdecznie zapraszają rodziny – w szczególności rodziny wielodzietne –
  do wzięcia udziału w V Diecezjalnym Spotkaniu Rodzin, które odbędzie się w niedzielę, 20 czerwca 2021 r. o godz. 11.00.
 8. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski
  w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br.,
  zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały.
13 czerwca 2021|