II Niedziela zwykła – 17.01.2021 r.

  1. Dziś o godz. 12.30 Msza św., a po niej nabożeństw do św. Rity, patronki spraw trudnych i po ludzku sądząc beznadziejnych.
  2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W liturgii: wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara (módlmy się w intencji naszej archidiecezji), czwartek – św. Agnieszki (Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka – polecajmy naszych seniorów opiece Bożej).
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma św. i korzystania ze słowa Bożego na każdy dzień.
  5. Jutro ostatnie spotkanie kolędowe w kościele, na które serdecznie zapraszamy parafian z ul. Kenara, Jagodowej, Zielnej, Stawiska, Środkowej, Górnej, Warzywnej, Pszennej, Osiedle, Konarskiego i pozostałych parafian, którzy wcześniej nie mogli przybyć. Rozpoczniemy udziałem we Mszy św. w waszej intencji o godz. 18.00 (przynosimy wodę do poświęcenia).
  6. Za tydzień zbiórka do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji; proszę o pomoc członków Akcji Katolickiej.
  7. Znaleziono okulary; są do odebrania w zakrystii.
17 stycznia 2021|