II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3.01.2021 r.

  1. Za tydzień zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00.
  2. Dziś składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  3. Młodzież animująca Światowe Dni Młodzieży zaprasza dziś na czuwanie przy żłobku po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  4. We środę uroczystość Objawienia Pańskiego; na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy św. o godz. 12.30; o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 15.40 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Kontynuujemy spotkania kolędowe w kościele, na które serdecznie zapraszamy; rozpoczynamy udziałem we Mszy św. w waszej intencji o godz. 18.00. I tak: poniedziałek – ul. Rymanowska (numery nieparzyste), Stara, Krzywa; wtorek – ul. Jasna (bloki i domy prywatne) i Sikorskiego; czwartek – ul. Słowackiego, Rolna, Szkolna, Polna (cała), Południowa; piątek – ul. Kościuszki (numery nieparzyste), Sienkiewicza, Gieli, Grunwaldzka, Winna, Boczna.
  6. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego; taca będzie przeznaczona na potrzeby parafialne.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Krystyna Kalenieckiego, Andrzeja Woźnego, Stanisławę Nycz, Wandę Srokę, Cecylię Szwarczyk i Ryszarda Sajdaka ze Stróżów Małych. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
4 stycznia 2021|