XXXIII Niedziela zwykła – 15.11.2020 r.

  1. Dziś o godz. 12.30 Msza św., a po niej comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Rity, patronki spraw po ludzku trudnych i beznadziejnych. Prosimy o wypisywanie intencji, z którymi przyjdziemy na to nabożeństwo.
  2. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach; tak samo w dni powszednie.
  3. W liturgii: NMP Ostrobramskiej, wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, środa – bł. Karoliny Kózkówny, piątek – św. Rafała Kalinowskiego, sobota – Ofiarowanie NMP.
  4. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto Akcji Katolickiej oraz KSM-u; odpust w parafii Chrystusa Króla w Sanoku.
  5. Cztery lata temu dokonaliśmy aktu proklamacji Jezusa za Króla i Pana. Pragniemy ten akt realizować, poddając się woli i władzy Jezusa, naszego Pana, oraz wywyższać Go we wszelkich wymiarach życia: osobistego, rodzinnego, zawodowego i społecznego. Niech królestwo Chrystusa urzeczywistnia się w nas i pośród nas.
  6. W zakrystii jest do nabycia „Kalendarz rolniczy”, cena 25 zł.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Janinę Szmidt, Zofię Leśniak i Mieczysława Czapora. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
15 listopada 2020|