Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020 r.

  1. Taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  2. Jutro Dzień Zaduszny – liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św. jak w każdy powszedni dzień; dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, po której odprawimy w kościele procesję za zmarłych.
  3. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. Starajmy się zdobywać odpusty za zmarłych.
  4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek od godz. 17.30 i w piątek od godz. 16.00. W Stróżach i Płowcach spowiedź św. w czwartek od godz. 17.00.
  5. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą kapłańską od godz. 9.00, ale tylko tych, którzy sobie tego życzą.
  6. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  7. Za tydzień taca będzie przeznaczona na potrzeby kościoła. Dziękujemy za ofiary przekazywane na konto parafii. Bóg zapłać! Dziękujemy za troskę o nasz kościół, za czuwanie, by nie został sprofanowany. Tu chcemy się czuć bezpiecznie, tu jest nasza ucieczka, bo tu spotykamy się Bogiem i przemieniamy nasze życie, by było na chwałę Boga, na służbę bliźnim, a nam przyniosło szczęście wieczne.
  8. W prasie katolickiej ciekawe artykuły, zachęcamy do czytania.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Lucynę Mleczko, Zygmunta Kwitka, Czesława Lisowskiego, Jadwigę Kluza, Bronisławę Przystasz, Franciszka Szczudlika, Danutę Koźmę, Stanisława Urbana, Janinę Wołoszczak, Marię Głuszyk i Romana Biegę. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
31 października 2020|