XXIII Niedziela zwykła – 6.09.2020 r.

  1. Dziś o godz. 14.00 kolejna grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św.
  2. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Modlić się będziemy w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, prosząc o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, Stolicy Mądrości i Matki Nieustającej Pomocy na nowy rok szkolny i katechetyczny.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Za ofiary serdeczne: Bóg zapłać! Za tydzień taca na potrzeby parafialne.
  4. We wtorek święto Narodzenia NMP; odpust na Dąbrówce.
  5. We wtorek o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza św. z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w intencji diabetyków: o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich i ich rodzin.
  6. W każdą środę trwa w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy, by nawiedzić Pana Jezusa choćby na kilka chwil, co wielu czyni. O godz. 15.00 wspólnie uwielbiamy Boże Miłosierdzie koronką; nabożeństwu przewodniczy kapłan. Zapraszamy!
  7. W każdy czwartek po Mszy św. wieczornej będziemy się modlić do Przemienienia Pańskiego, prosząc o przemianę tego, co grzeszne, słabe, trudne i zawikłane w życiu osobistym i rodzinnym. Chcemy, by to nabożeństwo na trwałe wpisało się w duchowość naszej parafii. Zachęcamy do udziału, by wypraszać sobie i innym duchową przemianę.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Alicję Janczak, Macieja Suszyńskiego i Józefę Husak. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
8 września 2020|