XV Niedziela zwykła – 12.07.2020 r.

  1. Dziś taca przeznaczona na potrzeby parafii.
  2. W liturgii: poniedziałek – św. pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, środa – św. Bonawentury, czwartek – NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
  3. Do środy o godz. 20.30 spotykamy się na wspólnej modlitwie różańcowej i Apelu Jasnogórskim w łączności z pielgrzymami jasnogórskimi z naszej archidiecezji
  4. Za tydzień o godz. 12.30 Msza św. i nabożeństwo ku czci św. Rity. Serdecznie zapraszamy. Prośby kierowane do Boga za jej wstawiennictwem można wrzucić do skrzynki znajdującej się pod amboną.
  5. W przyszłą niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszej parafii zaprasza na wspólne pielgrzymowanie do sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza do Miejsca Piastowego i modlitwę o trzeźwość naszego narodu w dniu 27 lipca; wyjazd o godz. 15.00 z „Okęcia”. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefę Masłowską . Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie, …
11 lipca 2020|