XIV Niedziela zwykła – 5.07.2020 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00. Taca dzisiejsza przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu; za tydzień na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj również zbiórka do puszek na pomoc powodzianom w naszej archidiecezji.
  2. W liturgii: poniedziałek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, środa – św. Jana z Dukli, sobota – św. Benedykta, patrona Europy.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji w każdą niedzielę lipca i sierpnia Msze św. po południu odprawiamy o godz. 18.00 i 20.00.
  4. Wczoraj wyruszyła Piesza Pielgrzymka z Przemyśla na Jasną Górę. Nasz ks. abp zaprasza diecezjan do gromadzenia się w swoich świątyniach parafialnych na Eucharystii, a o godz. 20.30 na wspólnej modlitwie różańcowej i Apelu Jasnogórskim. Tak będziemy czynić począwszy jutra. Kto może – zapraszamy do kościoła każdego dnia na godz. 20.30 do 15 lipca – kiedy kończy się pielgrzymka.
  5. 11 lipca obchodzimy jako Dzień Pamięci Męczeństwa Kresowian – Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej.
5 lipca 2020|