V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020 r.

  1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.00, codziennie o godz. 18.00. Taca dzisiejsza przeznaczona na potrzeby parafii. Za tydzień nabożeństwo ku czci św. Rity.
  2. W liturgii: czwartek – święto św. Macieja, apostoła, sobota – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski (w tym dniu modlimy się w intencji ks. prałata Andrzeja Skiby z okazji Imienin).
  3. Zapraszamy rodziców dzieci z klas trzecich na wspólną modlitwę: poniedziałek – kl. IIIa z SP2, wtorek – kl. IIIb z SP2, środa – kl. IIIc z SP2, czwartek – kl. IIIa z SP8, piątek – kl. IIIb z SP8.
  4. Prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych w kościele – odpowiednie odległości oraz zakładanie maseczek.
  5. Kancelaria parafialna służy parafianom jak było wcześniej – w poniedziałek, środę i piątek w godz. 9.00 – 11.00 i 16.00 – 17.30. W razie konieczności prosimy o kontakt również w innych terminach.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i łączności w modlitwie o godz. 20.30.
  7. Ciekawy komentarz daje bp pomocniczy diecezji lwowskiej do obecnej sytuacji: „Mówiąc trochę żartobliwie, a jednocześnie poważnie: Według wielu mediów (zwłaszcza lewicowych) mamy do czynienia z pewnego rodzaju pobożnym wirusem, który działa nieco w dziwny sposób: chodzi do kościoła, ale omija supermarkety”.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zofię Premik, Sylwestra Siedlińskiego i Romualda Skalskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
10 maja 2020|