Uczniowie sanockiej ,,Dwójki” wdzięczni Bohaterom

Zawód: BOHATER

Chwile, które teraz wspólnie przeżywamy nie są łatwe. Jest to czas, kiedy liczy się każdy, nawet najdrobniejszy, gest ludzkiej życzliwości oraz wdzięczności. W związku z tym nasi Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Kingi podjęli się pewnego zadania, pt. ,,Zawód: Bohater”. Misja polegała na pomysłowym stworzeniu rysunku, grafiki lub treści modlitwy, które nawiązywałyby do postawy wdzięczności wobec tych, którzy w obecnym czasie najbardziej narażają własne życie w walce z koronawirusem. Efekty pracy naszych Uczniów są niesamowite. Nadesłano mnóstwo prac. Za zgodą Księdza Proboszcza publikujemy na naszej parafialnej stronie wyróżnione prace Uczniów z sanockiej ,,Dwójki”.

Dyrekcji, wszystkim Uczniom, Rodzicom, Katechetom i Nauczycielom dziękujemy za włączenie się i wsparcie tej inicjatywy. DZIĘKUJEMY!!!

ks. M.S.

13 maja 2020|