V Niedziela zwykła – 9.02.2020 r.

  1. W liturgii: poniedziałek – św. Scholastyki, piątek – święto św. Cyryla i Metodego.
  2. We wtorek – we wspomnienie Matki Bożej z  Lourdes – będziemy przeżywać XXVIII Światowy Dzień Chorego; to okazja do modlitwy za chorych i okazania im chrześcijańskiej miłości. Hasłem tegorocznego Dnia są słowa: „«Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię» (Mt 11, 28). Msza św. o godz. 10.00, którą odprawi ks. bp Stanisław Jamrozek, będzie połączona z obrzędem namaszczenia chorych. Od godz. 9.00 spowiedź św. dla chorych. Serdecznie zapraszamy i prosimy, by umożliwić naszym chorym parafianom przybycie do świątyni.
  3. Spotkania dla bierzmowanych: poniedziałek – kl. VII, wtorek – kl. VI, środa – kl. VIII; rozpoczęcie Mszą św.
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństw do św. Rity, patronki spraw trudnych i po ludzku sądząc beznadziejnych.
  5. W dniu 15  lutego o  godz. 16.00 na placu Św. Michała  odbędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro-Prawo do życia i Akcja Katolicka.
  6. Dyrektor SP 8 w Sanoku przy ul. Jana III Sobieskiego informuje, że zapisy uczniów z obwodu szkoły do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21 trwają do 27 lutego; jednocześnie trwają zapisy do kl. IV o profilu artystycznym i sportowym. Natomiast wnioski uczniów spoza obwodu przyjmowane będą od 2 do 16 marca. Sekretariat szkoły jest czynny od godz. 7.30 do 15.30.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Kazimierza Niemca, Bronisława Gacka, Roberta Pisarskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, …
8 lutego 2020|