II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 5.01.2020 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00. Dziś również w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu chóru Sonores, zespołu Soul i Souliki o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy!
  2. Dziś składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu, jutro na misje.
  3. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego; na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Jutro odbędzie się w naszym mieście Orszak Trzech Króli. Wyjdziemy z Placu św. Michała na Plac Harcerski o godz. 14.15. Nie zapomnijmy w tym dniu o Mszy św. Zapraszamy na to wydarzenie wiary.
  4. 7 stycznia po Mszy św. wieczornej w Klubie Górnika odbędzie się interesujące spotkanie. O godz. 18.45 wykład p. prof. dra hab. Pawła Skrzydlewskiego nt. „Ekoterroryzm – New Age, przejawy i konsekwencje”, a po nim o godz. 19.15 film pt. „Mięsożerca – wróg numer jeden”. Wstęp wolny. Zaprasza Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. ks. Z. Gorazdowskiego. Warto skorzystać.
  5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską, codziennie od godz. 16.00, w sobotę od godz. 9.30, i tak:

7.01. wtorek – ul. Emilii Plater, Parkowa, Żwirki i Wigury, Traugutta, Tchorznickiego, Zacisze, II Pułku Strzelców Podhalańskich;
8.01. środa – ul. Zamkowa, Jaselewicza, Matejki;
9.01. czwartek – ul. Heweliusza;
10.01. piątek – ul. Kopernika – bloki nr 6 i 8;
11.01. sobota – ul. Kopernika – bloki nr 4 i 10 oraz odwiedzimy tych parafian, których nie było lub ewentualnie pominęliśmy (prosimy o zgłoszenie).

  1. Niech dzieci wezmą korony (są przy ołtarzu) i przyjdą jutro z całą rodziną na Orszak Trzech Króli. Pozostali otrzymają korony w czasie Orszaku.
  2. Ministranci po każdej Mszy św. w Uroczystość Trzech Króli będą rozprowadzać poświęcone kadzidło i kredę. Złożone ofiary będą przeznaczone na fundusz ministrancki.
  3. Zachęcamy do nabycia „Niedzieli”. Jest w nowej szacie graficznej z dołączoną książeczką z modlitwami w różnych intencjach. „Niedziela” i „Gość” kosztują 6 zł.

 

4 stycznia 2020|