Święto św. Szczepana – 26.12.2019 r.

  1. W liturgii: piątek – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty (obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; w kościele błogosławieństwo wina), sobota – święto św. Młodzianków.
  2. Od jutra (27 grudnia) rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Chcemy z każdą rodziną wspólnie się pomodlić i udzielić kolędowego błogosławieństwa. Jutro rozpoczniemy od godz. 16.00 i odwiedzimy parafian mieszkających przy ulicach: Kościuszki (numery parzyste), Rymanowskiej (numery parzyste), Wiejskiej i Dmowskiego. W sobotę od godz. 9.30 odwiedzimy parafian w Stróżach i Płowcach. Prosimy, by przygotować stół nakryty białym obrusem, krzyżyk, świece, wodę święconą. Niech wszyscy domownicy zbiorą się na wspólną modlitwę i spotkanie duszpasterskie.
  3. W niedzielę Święto Świętej Rodziny. Suma w intencji jubilatów, którzy w tym roku obchodzą jubileusze lub rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Można jeszcze się zapisać w zakrystii.
  4. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania wraz z uczniami II LO w Sanoku, które odbędzie się 29 grudnia (niedziela) w naszym kościele o godz. 17.00.Wybrzmią najbardziej znane polskie kolędy, a podczas koncertu będą zbierane pieniądze na odbudowę domu naszego kolegi. Dom ten spłonął w ubiegłem roku.
  5. 5 stycznia koncert kolęd w wykonaniu chóru Sonores, zespołu Soul i Souliki o godz. 19.00.
25 grudnia 2019|