XXXII Niedziela zwykła – 10.11.2019 r.

  1. Dziś taca przeznaczona na potrzeby naszego kościoła. Dzisiaj w kościele pw. Chrystusa Króla w Sanoku o godz. 18.00 odbędzie się przedstawienie pod tytułem „Siostra Faustyna w blasku miłosierdzia”. Z tej okazji będą zbierane datki na rehabilitację 32-letniego Andrzeja chorego na SM.
  2. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. Jutro 101 rocznica odzyskania niepodległości; polecajmy Panu Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę i módlmy się o jej pomyślność. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. Jutro również zapraszamy na Koncert Patriotyczny z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się w naszym kościele o godz. 16.00. W koncercie wystąpią: Zespół Wokalny SOUL i Zespół Dziecięcy SOULIKI pod dyr. p. dr Moniki Brewczak.
  4. W liturgii: wtorek – św. Jozafata, środa – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. W czwartek 7 rocznica śmierci ks. prał. Adama Sudoła; polecajmy go Bożemu miłosierdziu.
  5. Codziennie w wypominkach o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych.
  6. Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego Zarząd Kręgu w Sanoku składa podziękowanie wszystkim ofiarodawcom z Sanoka i okolic, którzy wsparli kwestę w dniu 1 listopada na cmentarzach. Zebrana kwota 9083zł 30 gr w całości zostanie przeznaczona na cele statutowe. Bóg zapłać!
  7. Jutro kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  8. W dniu 16 listopada o godz. 16.00 na placu Św. Michała obędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo do Życia i Akcja Katolicka.
9 listopada 2019|