XXIII Niedziela zwykła – 8.09.2019 r.

  1. Dziś taca na potrzeby parafialne; za tydzień na Archidiecezjalne Radio Fara.
  2. W liturgii: piątek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, sobota – święto Podwyższenia Krzyża Świętego (odpust w Bukowsku i u Ojców Franciszkanów).
  3. Za tydzień rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania, jego mottem są słowa skierowane do Jezusa przez Jego przyszłych uczniów: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” Prosimy o szczerą modlitwę w intencji młodego pokolenia i ich rodziców oraz wychowawców i nauczycieli.
  4. W ramach ogólnopolskiej akcji „Polska pod krzyżem”, zachęceni przez ks. abpa Adama Szala, chcemy w sobotę w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego (w sobotę) zgromadzić się w naszym kościele o godz. 16.30. Program modlitwy: Droga krzyżowa, uwielbienie krzyża św. oraz różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Będziemy wynagradzać za wszelkie grzechy raniące Chrystusa i Jego Kościół, bluźnierstwa i zniewagi obrażające krzyż święty. Naszą intencją modlitewną obejmiemy również sprawę powołań w Archidiecezji oraz jedności w rodzinach, parafiach i Ojczyźnie. Zapraszamy serdecznie.
  5. W niedzielę w Stróżach Msza św. odpustowa ku czci NMP Bolesnej o godz. 9.00. Zapraszamy głównie wszystkich mieszkańców Stróżów Małych.
  6. Młodzież zapraszamy na spotkania w każdy piątek po Mszy św.
  7. Chór Sonores oczekuje na nowych panów chórzystów. Spotkanie w poniedziałek po Mszy św. w salce na plebanii.
  8. 28 września Pielgrzymka Róż Różańcowych do Krosna do sanktuarium św. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii.
8 września 2019|