Spotkania Rodziny Radia Maryja

W ostatnim czasie odbyły się dwa spotkania Rodziny Radia Maryja na terenie naszej diecezji, w której udział wzięli członkowie i przyjaciele Koła Rodziny Radia Maryja przy naszej parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

Pierwsze spotkanie odbyło się 09 września 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowce z udziałem o. Dawida ze zgromadzenia oo. Redemptorystów w Toruniu. W tym dniu pielgrzymi nawiedzili również Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w Tuchowie, Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej w Tyliczu. Był też krótki spacer deptakiem Krynicy.

Drugie spotkanie miało miejsce 23 września br. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Nieba i Ziemi w Jaśliskach. Z ramienia oo.Redemptorystów spotkanie to zaszczycił o.Paweł.

Program spotkań odbył się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na antenie Radia Maryja.

W obydwu spotkaniach udział wziął również nasz kleryk Łukasz, a grupy wyjazdowe zorganizowała Pani Maria Czech, przewodnicząca Koła Rodziny Radia Maryja przy naszej parafii.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!


28 września 2019|