XXI Niedziela zwykła – 25.08.2019 r.

  1. Od dzisiaj w naszej parafii pracuje już nowy ksiądz wikariusz ks. Marcin Janocha. Życzymy mu wielu łask Bożych i mocy Ducha Świętego, by owocnie służył Panu Bogu i ludowi Bożemu w naszej parafii.
  2. W liturgii: poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej, wtorek – św. Moniki, środa – wsp. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, czwartek – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W piątek od godz. 17.00 zapraszamy młodzież i dzieci do spowiedzi św. przed rozpoczęciem roku szkolnego.
  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji ludzi pracy w rocznicę Porozumień Sierpniowych.
  5. W niedzielę 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Ta bolesna rocznica niech będzie okazją do podziękowania Panu Bogu za dar pokoju i do prośby o zgodę i jedność naszego Narodu.
  6. Od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy św. o godz. 20.00; powracamy do odprawiania Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.00 zmiana tajemnic róż różańcowych.
  8. Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, zachęca wszystkich kapłanów, osoby życia konsekrowanego oraz wiernych Archidiecezji Przemyskiej do modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Za tydzień odczytamy list naszego Metropolity na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
25 sierpnia 2019|